Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Prawo autorskie
i medialne


Warsztaty pt. Reforma prawa własności intelektualnej

 • Ruszyły warsztaty „Reforma praw własności intelektualnej”

  21-11-2012

  Rozpoczęły się warsztaty pt. „Reforma praw własności intelektualnej”. 8 maja po raz pierwszy spotkali się członkowie podgrupy, zajmującej się przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

 • Można komentować propozycje zmian prawa autorskiego

  25-09-2012

  Raport Otwarcia można już komentować. Dokument stworzony przez podgrupę zajmującą się ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach warsztatów dotyczących reformy prawa własności intelektualnej został umieszony na specjalnym portalu, za pośrednictwem którego każdy może zamieścić swoją uwagę.

 • Raport Otwarcia został przekazany do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

  25-09-2012

  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego 15 czerwca przekazało do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji „Raport Otwarcia”. Chodzi o dokument, który jest efektem pracy podgrupy zajmującej się ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach warsztatów „Reforma prawa własności intelektualnej”. Raport zawiera uporządkowane postulaty i propozycje zmian legislacyjnych oraz zebrane do nich komentarze.

 • Warsztaty dotyczące reformy praw własności intelektualnej zmierzają ku końcowi

  25-09-2012

  29 maja br. odbyło się czwarte spotkanie podgrupy zajmującej się ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach warsztatów „Reforma prawa własności intelektualnej”. Uczestnicy warsztatów rozmawiali na temat sankcji cywilnych i karnych związanych z naruszeniem praw autorskich i praw pokrewnych.

 • Trwają warsztaty dotyczące reformy prawa własności intelektualnej

  25-09-2012

  22 maja br. odbyło się trzecie spotkanie podgrupy zajmującej się ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach warsztatów „Reforma prawa własności intelektualnej”. Tym razem członkowie podgrupy rozmawiali na temat dozwolonego użytku publicznego oraz ustawowych pojęć – egzemplarz oraz kopia.  Jako punkt wyjścia do dyskusji posłużyły propozycje rozwiązań legislacyjnych, które przygotowała prof. E. Traple w ramach trwających równolegle prac Zespołu Profesorów.

 • Trwa cykl warsztatów poświęconych reformie prawa własności intelektualnej

  25-09-2012

  15 maja po raz drugi spotkali się członkowie podgrupy  zajmującej się ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych w ramach warsztatów „Reforma prawa własności intelektualnej”.  Podczas spotkania dyskutowano głównie na temat dozwolonego użytku prywatnego.

Strony:   1-6 z 6