Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Prawo autorskie
i medialne


Wydarzenia

Zachęcamy do wypełnienia ankiety dot. funkcjonowania systemu utworów osieroconych

09-05-2017

Celem ankiety przygotowanej przez Urząd Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej jest zebranie informacji dotyczących korzystania z bazy utworów osieroconych oraz zidentyfikowanie jakie działania powinny być podjęte w celu zapewnienia maksymalnego wykorzystania możliwości systemu utworów osieroconych. Zachęcamy do wypełnienia ankiety wszystkie instytucje będące beneficjentami regulacji dotyczącej utworów osieroconych - zarówno te, zarejestrowane w bazie utworów osieroconych jak i te, które dotychczas nie skorzystały z tej możliwości - a także wszystkie inne zainteresowane podmioty.

Ankieta dostępna jest on-line w języku angielskim. Odpowiedzi można udzielać w językach narodowych, w terminie do dnia 19 maja 2017 roku.

Ankieta zawiera odpowiedzi wielokrotnego wyboru oraz pytania otwarte. Jej wyniki zostaną prawdopodobnie opublikowane w formie raportu, przy zachowaniu poufności informacji o tożsamości respondenta.Wstecz