Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.  Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą politykę.

[Zamknij]

Prawo autorskie
i medialne


Konsultacje społeczne

Wstępne konsultacje MKiDN dotyczące nowelizacji Dyrektywy o audiowizualnych usługach medialnych

07-06-2016

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przystępuje do prac nad projektem nowelizacji Dyrektywy 2010/13/UE o audiowizualnych usługach medialnych (druk Komisji: COM (2016) 287 final).

Przed rozpoczęciem formalnego procesu legislacyjnego wobec dokumentu wypracowane zostanie Stanowisko Rządu. W tym celu MKiDN ogłasza wstępne konsultacje, których celem jest zasięgnięcie opinii zainteresowanych środowisk co do kierunkowych rozwiązań związanych z planowaną nowelizacją Dyrektywy. Konsultacje te  nie są częścią formalnego procesu legislacyjnego i odbywają się niezależnie od konsultacji publicznych, jakim w przyszłości – zgodnie z obowiązującymi przepisami – zostanie poddany projekt ustawy wdrażającej dyrektywę.

W związku z powyższym, zachęcamy do przedstawienia Państwa stanowiska odnośnie zagadnień poruszonych w projekcie nowelizacji, w terminie do dnia 1 lipca 2016 r.

Proszę o przesyłanie odpowiedzi na adres:

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Departament Własności Intelektualnej i Mediów

ul. Krakowskie Przedmieście 15/17

00-071 Warszawa

oraz pocztą elektroniczną na adres dwim(at)mkidn(dot)gov(dot)pl

 

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie do wzięcia udziału w konsultacjach

 


Wstecz